Margün Enerji'nin işlem göreceği tarih belli oldu

Margün Enerji payları 30 Eylül'den itibaren Yıldız Pazar'da işlem görmeye başlayacak

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Margün Enerji payları 30 Eylül'den itibaren Yıldız Pazar'da işlem  görmeye başlayacak.

BIST'ten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

"Margün Enerji Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin (Şirket) 100.000.000 TL nominal değerli paylarının halka arzı tamamlanmış olup, Şirketin  sermayesini temsil eden 410.000.000 TL nominal değerli payları Kotasyon Yönergesi'nin 8'inci maddesi çerçevesinde kota alınmıştır.

Halka arz edilen Şirket payları 30/09/2021 tarihinden itibaren Yıldız Pazar'da  8,30 TL/pay baz fiyat, "MAREN.E" kodu ve sürekli işlem  yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır. İlgili sırada maksimum emir  değeri 4.000.000 TL olarak belirlenmiştir."

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar