Migros'tan satış açıklaması

Migros, Antalya Kipa Alışveriş Merkezi'nin bulunduğu gayrimenkul Sınırlı Sorumlu Atabilge Antalyapark Konut Yapı Kooperatifi ile Fidanlar İnşaat Taahhüt San. ve Tic. A.Ş.'ye satışının gerçekleştiğini açıkladı.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Konu ile ilgili KAP açıklaması şöyle:

"Şirketimiz mülkiyetinde yer alan ve yukarıda bilgileri verilen Antalya Kepez ilçesinde yer alan ve üzerinde Antalya Kipa Alışveriş Merkezi'nin bulunduğu gayrimenkul Sınırlı Sorumlu Atabilge Antalyapark Konut Yapı Kooperatifi ile Fidanlar İnşaat Taahhüt San. ve Tic. A.Ş.'ye 875.000.000 TL + KDV bedel ile satılmıştır.

Söz konusu işleme ilişkin tapu devri 11 Temmuz 2024 tarihinde gerçekleştirilmiştir."

 

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kategoriler Borsa
Yorumlar