Odaş ODAS hisse yorumu tahmini ve teknik analizi

Ahlatcı Yatırım Odaş hisse analizini yatırımcılarla paylaştı. Raporda, hissenin yıl içi zirvesini yaptıktan sonra yaşadığı satışlara dikkat çekilirken yukarı yönlü hareketlerin tekrardan yaşanabileceği tahmininde de bulunuldu.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Ahlatcı Yatırım Tarafından Hazırlanan Analiz:

"14 Ekim tarihinde 3,86 TL'yi görerek yıl içi zirvesini yapan ODAS paylarının bu tarihten sonra yaşadığı satışlarla ciddi geri çekildiği dikkat çekiyor.

Geçtiğimiz hafta 2,81 TL'ye kadar geri çekilen hisse sonrasında gelen tepki alımları ile Ağustos ayı başında başladığı yükseliş kanalı içerisinde kalmayı başardı.

Hissede Cuma günü başlayan yukarı yönlü hareketin sürmesi halinde 3,27 ve 3,40 TL direnç seviyeleri test edilebilir. Yukarı yönlü hareketler soncunda hissede kar satışları görülmesi halinde ise 3,11 ve 2,95 TL destek seviyelerini takip edeceğiz.

Destekler: 3,11 / 2,95 / 2,88
Dirençler: 3,27 / 3,40 / 3,58"

ODAS ODAS ELEKTRIK URETIM SANAYI TICARET A.S.
Daha fazla detay için tıklayınız
Alış 0
Satış 0
Değişim 0.01%
Son Değer 1.85
En yüksek 1.86
En düşük 1.82
Haftalık Değişim 0.5434%
Aylık Değişim 2.2099%
Yıllık Değişim -52.5641%

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar