Oylum'dan yatırım hamlesi

Oylum Sinai Yatırımlar AŞ, bisküvi üretim kapasitesinin yüzde yüze yakın artırılması ve yeni istihdam yaratılması amacıyla üretim hattı çalışmalarına başlandığını duyurdu.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Konuyla ilgili şirketten KAP'a yapılan açıklama şöyle;

'Şirketimizin 17/04/2020 tarihinde onaylanan Yatırım Teşvik Belgesi kapsamındaki yeni bisküvi üretim hattı fabrikamıza teslim edilmiş ve montaj çalışmaları başlatılmıştır.

Ayrıca mevcut hatlardan birinin revize çalışması da tamamlanmıştır. Yeni üretim hattının montajının 1 ay içerisinde tamamlanması ve üretime alınması planlanmaktadır.

İşbu yatırımın tam kapasite kullanılmasıyla bisküvi üretiminin %100'e yakın artması ve 48 kişi ilave istihdam edilmesi hedeflenmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.'

OYLUM OYLUM SINAI YATIRIMLAR A.S.
Daha fazla detay için tıklayınız
Alış 4.08
Satış 4.09
Değişim 0.11%
Son Değer 4.09
En yüksek 4.13
En düşük 3.95
Haftalık Değişim 3.0226%
Aylık Değişim -0.4866%
Yıllık Değişim -13.1634%

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar