Oylum'dan yatırım hamlesi

Borsada işlem gören Oylum Sınai Yatırımlar AŞ, Sanayi Bakanlığı tarafından aldığı yatırım teşviki kapsamında "Un Stoklama Siloları" yatırımını tamamladı. Şirket ayrıca, yeni bisküvi fırını hattının yakın zamanda devreye alınacağı bilgisini de paylaştı.

Abone ol
Abone ol

Konuyla ilgili şirketten yapılan açıklama şöyle;

'Şirketimizin 15/04/2020 tarihinde T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'ndan almış olduğu Yatırım Teşvik Belgesi kapsamında "Un Stoklama Siloları" yatırımı tamamlanmıştır. Bu sayede hem depo alanından hem de hammadde hazırlamadaki işçilikten tasarruf sağlanması hedeflenmektedir.

Ayrıca Şirketimiz yeni bisküvi fırını hattının montajında son aşamaya gelmiş olup çok kısa bir sürede yeni bisküvi hattının devreye alınması beklenmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.'

 

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar