Şekerbank'tan Sabancı hamlesi

Şekerbank, 10 milyon TL tutarlı Sabancı Holding hissesinin kaydı için MKK'ya başvurdu. Hisse senetleri borsada işlem gören ortaklıkların  Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde hisse senetlerinin borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla Merkezi Kayıt  Kuruluşu’na başvuruldu.

Abone ol
Abone ol

Şekerbank, 10 milyon TL tutarlı Sabancı Holding hissesinin kaydı için MKK'ya başvurdu

Şekerbank, 9 milyon 985 bin TL tutarlı Sabancı Holding hissesinin kaydı için MKK'ya başvurdu.

Sermaye Piyasası Kurulu’nun Seri:I, No:40 sayılı Tebliği’nin 8’nci maddesi gereğince, hisse senetleri Borsada işlem gören ortaklıkların  Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde hisse senetlerinin Borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla Merkezi Kayıt  Kuruluşu’na bugün yapılan başvurular KAP'ta yayınlandı.

 

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar