Sinpaş GYO'nun satışları 1 milyar TL'yi geçti

Sinpaş GYO'nun -SNGYO- 2019 yılında satım işlemleri 1,24 milyar TL, kiralama işlemleri 12,7 milyon TL şeklinde gerçekleşti. Şirket, konuyla ilgili detaylı bilgiyi KAP'ta paylaştı.

Abone ol
Abone ol

Sinpaş GYO'nun 2019 yılında satım işlemleri 1,24 milyar TL, kiralama işlemleri 12,7 milyon TL şeklinde gerçekleşti.

Şirket'ten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

"Sermaye Piyasası Kurulu'nun Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarına İlişkin Esaslar Tebliği (III.48.1) 40 maddesinin 3. Fıkrasının ç bendi uyarınca 01 Ocak - 31 Aralık 2019 döneminde kamuya açıklanan son finansal tablolarımızda yer alan aktif toplamının %2'sini geçmeyen alım, satım ve kiralama işlemlerinin toplu olarak bildirimi kapsamında, satım işlemlerimizin toplamı 1.236.497.419 TL + KDV, kiralama işlemlerimizin toplam bedeli ise 12.692.375 TL + KDV olacak şekilde gerçekleşmiştir."

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar