Son 10 günde yabancı oranı sürekli artan hisseler

İş Yatırım'ın hazırladığı yabancı oranları raporunda günlük, haftalık ve aylık bazda yabancı oranı artan ve azalan hisseler paylaşıldı.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

İş Yatırım'ın hazırladığı yabancı oranları raporunda günlük, haftalık ve aylık bazda yabancı oranı artan ve azalan hisseler paylaşıldı.

Raporda yer alan detaylar şöyle;

Bugün çıkan raporumuzda, günlük bazda yabancı oranı en çok artan hisseler; EGEPO:6.05 bps, ESCAR:2.88 bps, AKBNK:2.63 bps, iken, azalan hisseler ise; TSKB:-2.57 bps, ORCAY:-2.51 bps, ELITE:-1.65 bps oldu.

Son günlerde yabancı oranı sürekli artan hisselerden 5 tanesi; CCOLA:10 gün, TAVHL:10 gün, TUPRS:10 gün, VESBE:10 gün, YGGYO:10 gündür yabancı oranları sürekli artış gösteriyor.

Son günlerde yabancı oranı sürekli düşen hisselerden 5 tanesi; AKMGY:10 gün, BAGFS:10 gün, KRDMA:9 gün, ULKER:9 gün, ARZUM:7 gündür yabancı oranları sürekli düşüş gösteriyor.

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar