SPK'dan 22 internet sitesi hakkında suç duyurusu

SPK, 22 internet sitesi hakkında erişimin engellenmesi için hukuki işlemlerin yapılmasına karar verdi. Karara göre, Türkiye’de yerleşik kişilere yönelik olarak internet aracılığıyla yurtdışında kaldıraçlı işlem yaptırıldığı belirlenen ve 22 internet sitesine erişimin engellenmesi için Sermaye Piyasası Kanunu’nun 99’uncu maddesinin dördüncü fıkrası uyarınca gerekli hukuki işlemlerin yapılmasına karar verildi.

Abone ol
Abone ol

Sermaye Piyasası Kurulu(SPK), 22 internet sitesi hakkında erişimin engellenmesi için hukuki işlemlerin yapılmasına karar verdi.

SPK haftalık bülteninde yer alan karara göre, Türkiye’de yerleşik kişilere yönelik olarak internet aracılığıyla yurtdışında kaldıraçlı işlem yaptırıldığı belirlenen ve 22 internet sitesine erişimin engellenmesi için Sermaye Piyasası Kanunu’nun 99’uncu maddesinin dördüncü fıkrası uyarınca gerekli hukuki işlemlerin yapılmasına karar verildi.

Hukuki işlem yapılmasına karar verilen siteler şu şekilde:

https://klasfx23.com https://asforex4.com https://www.adminmarkets12.com https://www.adminmarketsgiris5.com https://2galafx.com https://karkapital9.com https://www.limitmarkets4.com https://www.trendfx6.com https://www.trendfx7.com http://fxoro8.com https://www.lordfx7.com https://uzmanfx5.net https://trinvests360.com https://liberalfx6.com http://www.hizlifx3.net https://www.hizlifx1.com https://gannmarkets1.com https://www.tradeoro1.com https://fbs-turk.trade https://www.mostacapital1.com https://www.highfx.com https://www.olivemarkets.com

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar