THY hissesi teknik analizi

Marbaş Menkul Değerler, THYAO hissesiyle teknik analiz bazlı kısa bir rapor paylaştı Raporda, '10.98 zarar kes noktası olarak takip edilmek üzere, kısa vadeli düşen trend kırılımı ile 11.5-12 seviyeleri hedeflenebilir' denildi.

Abone ol
Abone ol

İlgili analizde şu detaylara yer verildi:

"Geçmiş bir haftalık periyotta ağırlıklı olarak 11-11.25 bandında hareket eden THYAO payları dün günü 11.08 seviyesinde tamamladı.

10.98 zarar kes noktası olarak takip edilmek üzere, kısa vadeli düşen trend kırılımı ile 11.5-12 seviyeleri hedeflenebilir."

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar