Ünlü Yatırım Holding'in halka arzı sonuçlandı

31 Mayıs-1 Haziran 2021 tarihlerinde “Sabit Fiyatla Talep Toplama” yöntemi ile gerçekleştirilen Ünlü Yatırım Holding A.Ş. paylarının halka arzı sonuçlandı.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Ünlü Yatırım Holding paylarının halka arzı sonuçlandı, payların tamamı satıldı.

Yapı Kredi Yatırım'dan konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamaya göre, halka arz sonucunda 6,90 TL’den sermaye artışı yoluyla halka arz edilen 37.269.158 TL ve ortak satışı yoluyla halka arz edilen 8.263.851 TL olmak üzere toplam 45.533.009 TL nominal değerli payların tamamı satıldı.

Halka arza 21 bin 123 yurt içi bireysel, 71 yurt içi kurumsal ve 4 yurt dışı kurumsal yatırımcı talebi geldi.

Ünlü Yatırım Holding A.Ş. halka arzında arz edilen toplam payların %5'inden fazla pay alan yatırımcı olmadığı bildirildi.

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar