Vakıfbank'a 1,1 milyar dolarlık sendikasyon kredisi

VakıfBank, 237.5 milyon dolar ve 691.3 milyon eurodan oluşan toplam 1.1 milyar dolar karşılığı sendikasyon kredisi sağladığını açıkladı.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

VakıfBank, 237.5 milyon dolar ve 691.3 milyon eurodan oluşan toplam 1.1 milyar dolar karşılığı sendikasyon kredisi sağladı. Bankadan yapılan yazılı açıklamada kredinin geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 105 yenileme ile gerçekleştiği belirtildi.

Açıklamada 367 gün vadeli kredinin dolar maliyetinin Libor artı %2.50, euro maliyetinin de Euribor artı %2.25 olarak gerçekleştiği belirtildi.

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kategoriler Borsa Şirket Haberleri
Yorumlar