Vakko Holding, Yargıcı için düğmeye bastı

Türkiye'nin en köklü moda markalarını bünyesinde bulunduran Vakko Holding, değerli moda ve yaşam tarzı markaları içinde yer alan Yargıcı'yı, Vakko Holding bünyesine katmaya hazırlanıyor.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Vakko Holding, Yargıcı'yı bünyesine katmak için Niyet Mektubu imzaladı

Açıklamada şöyle denildi:

"Vakko, Vakko Weeding, Vakkorama, W Collection, V2K designers, Vakko Patisserie, Christofle, Pronovias markalarıyla müşterilerine  farklı alanlarda özel deneyimler sunmayı sürdüren Vakko Holding,  markaları arasına Yargıcı'yı da ekleyerek kendi kategorisinde büyümeyi  sürdürmeyi hedefliyor.

Vakko Holding bu atılımıyla 87 yıldır yarattığı kültür, moda ve  yaşam tarzı birikimini daha geniş kitlelere sunmayı planlıyor.

Türkiye'nin perakende alanındaki değerli markalarından biri olan Yargıcı, 62 mağazası ile kadın modası, aksesuar ve Yargıcı Home ile  tüketicinin gözde markalarından biri olarak büyümesini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kategoriler Borsa
Yorumlar