Alfa Solar Enerji'nin temettü kararı netleşti

Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş. (ALFAS), 20 Mayıs'ta 2023 kârından yatırımcılarına hisse başı net 0,7336955 temettü dağıtım kararı aldığını duyurmuştu. Şirketin temettü tarihi de netleşti. Peki temettü ödemesi ne zaman olacak? İşte detaylar...

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş. (ALFAS), 20 Mayıs'ta 2023 kârından yatırımcılarına hisse başı net 0,7336955 temettü dağıtım kararı aldığını duyurmuştu

Bu gelişmenin ardından temettü ödemesinin yapılacağı tarih de kesinlik kazandı. Buna göre 16 Ağustos  tarihinde kar payları yatırımcıların hesaplarına yatacak.

ALFAS temettüsüne ilişkin ödeme 14 Ağustos'ta yapılırken, 16 Ağustos 2024 tarihinde ise yatırımcıların hesaplarına geçecek.

 

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kategoriler Borsa
Yorumlar