Diriteks Tekstil'den önemli adım

Diriteks Tekstil, Borsa İstanbul'un şirketi 30 Haziran tarihinde uyarması sonrasında Genel Kurul'un toplanacağını açıkladı.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Şirketten konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle:

"30 Haziran 2021 tarihinde Borsa İstanbul A.Ş tarafından şirketimize yapılan finansal durumun iyileştirilmesi ve üretim faaliyetinin başlatılması yönündeki uyarısı üzerine alınacak tedbirlerin görüşülmesi adına en kısa sürede Olağan  Genel Kurul toplantısı yapılmasına ve bu toplantıda şirketimizin geleceği adına yapılacak, alınacak tedbir ve aksiyonların tespiti için bir yol haritası belirlenmesine karar verilmiştir.

Kamuoyuna ve Yatrımcılarımıza duyurulur."

DIRIT DIRITEKS DIRILIS TEKSTIL SANAYI VE TICARET A.S.
Daha fazla detay için tıklayınız
Alış 5.45
Satış 5.5
Değişim 0.15%
Son Değer 5.45
En yüksek 5.67
En düşük 5.3
Haftalık Değişim -2.6785%
Aylık Değişim 67.6923%
Yıllık Değişim 46.1126%

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar