‘En çok beğendiği hisse’ listesinden çıkardı

Ak Yatırım, Pegasus'u en çok beğendiği hisse senetleri listesinden çıkardı. Kurum, Pegasus’un listeye eklendiğinden bu yana yüzde 93 üzerinde performans gösterdiği ve hisseyi kar realizasyonu amacıyla portföy önerilerinden çıkardıkları ifade etti.

Abone ol
Abone ol

Ak Yatırım, Pegasus'u en çok beğendiği hisse senetleri listesinden çıkardığını açıkladı.

Ak Yatırım'ın konu ile ilgili  raporunda şu değerlendirme yapıldı:

“Pegasus'u en çok beğendiğimiz hisse senetleri listesinden çıkarıyoruz. Pegasus listeye eklendiğinden bu yana endeksin %93 üzerinde performans gösterdi. Bu ciddi performans sonuncunda hisseyi kar realizasyonu amacıyla portföy önerilerimiz arasından çıkarıyoruz.

Değişiklikler sonrası en çok beğendiğimiz hisseler: Bim, Ford Otosan, Garanti, Klimasan, Koç Holding, Koza Altın, Yataş ve Yapı Kredi olarak  sıralanmaktadır."

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar