Pegasus, 150 milyon liralık tahvil ihracına çıktı

Pegasus, 150 milyon liralık tahvil ihracı için 8-9 Şubat tarihinde talep toplanmasının planlandığını açıkladı. Şirketten Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada yurt içinde halka arz edilmeksizin nitelikli yatırımcılara satışı gerçekleştirilecek.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Pegasus 150 milyon liralık tahvil ihracı için talep toplama işlemlerinin 8-9 Şubat tarihinde gerçekleşmesinin planlandığını açıkladı.

Şirketten Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada yurt içinde halka arz edilmeksizin nitelikli yatırımcılara satışı gerçekleştirilecek, 3 ayda bir değişken faizli kupon ödemeli, 365 gün vadeli, 150 milyon liralık nominal değerli tahvilin, 8-9 Şubat 2021 tarihinde talep toplama işlemlerinin gerçekleşmesinin ve 11 Şubat 2021 tarihinde ise ihracının tamamlanmasının planlandığı belirtildi.

 

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar