SPK'dan Egeli & Co hissesindeki işlemler nedeniyle Tan Egeli hakkında suç duyurusu

SPK, Egeli & Co Enerji Yatırımları A.Ş. ile ilgili olarak 'kendisine tevdi edilen Şirket malvarlığının, ticari hayatın olağan akışına uygun olmayan bir şekilde üçüncü kişilerin yararına, Şirket tüzel kişiliğinin ise zararına kullanılması' nedeniyle Tan Egeli hakkında suç duyurusunda bulundu.

Abone ol
Abone ol

SPK, Tan Egeli hakkında Egeli & Co Enerji Yatırımları A.Ş. ile ilgili olarak 'kendisine tevdi edilen Şirket malvarlığının, ticari hayatın olağan akışına uygun olmayan bir şekilde üçüncü kişilerin yararına, Şirket tüzel kişiliğinin ise zararına kullanılması' nedeniyle suç duyurusunda bulundu.

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar